فروش اینورتر

فروشگاه توان اینورتر با قدمتی بیش از ده سال فعالیت رسمی در سعدی جنوبی در زمینه توزیع محصولات اتوماسیون صنعتی از جمله فروش اینورتر ، سروموتور، پی ال سی و کنترلر فعالیت می نماید.

کارد تخصصی فروشگاه توان اینورتر توصیه ها تخصصی مناسب و مرتبط در زیمنه فروش اینورتر به مشتریان گرامی دارند و ازاینرو رضایت مشتریان حاصل گردیده است.

یکی از عوامل تعیین کننده در زمینه رضایت از عملکرد اینورتر، آشنایی از نیاز مشتریان و شناخت کامل با تجهیزات و ادوات صنعتی می باشد.

فروش اینورتر

نیازی که فروشندگان توان اینورتر با توجه به تسلط کامل با محصولات صنعتی از قبیل شناخت انواع الکتروموتور، ترمز، کلاچ ترمز و تابلو های برق صنعتی دارند.

از اینرو فروش اینورتر با توجه به بررسی دقیق و تسلط کامل بر نیاز های مشتریان انجام می شود و محصولی کاملا منطبق با نیاز های معرفی شده ارائه میگردد.

عوامل تعیین کننده در فروش اینورتر

  • مصرف سبک یا سنگین

در بسیار از اینورتر  سه فاز صنعتی  نوع کاربری اینورتر توسط شرکت های سازنده کاربری سبک و یا Heavy Duty اعلام شده است به این معنی که درایو توانایی عملکردی بالا در بار سنگین و کار در شرایط سخت را داراست.

به عنوان مثال اینورتر اینوت در کد محصول اعلام می نماید که در توان ۲٫۲ کیلووات درایو در حالت کاربری سنگین عملکردی عالی دارد اما اگر کاربری سبکی مورد نظر باشد فروش اینورتر می توان برای راه اندازی الکتروموتور ۳ کیلووات مورد استفاده قرار گیرد.

  • فرکانس خروجی

بسیار از مشتریان بعضا به دلیل نام معروف یکی از برند ها درایو انتخاب می نمایند که بسیار فراتر از نیاز های ایشان می باشد.

به عنوان مثال برخی از مدل های درایو تکو تایوان فرکانس خروجی ۰ تا ۶۰۰ هراز دراند که برای راه اندازی موتور های اسپیندل کارایی دارد و قیمت فروش اینورتر آن از سایر محصولات بالاتر است در حالیکه این رنج فرکانس برای کاربری خاص مورد نیاز است.

  • ترمز اینورتر

یکی از عواملی که در کارایی درایو در زمان فروش اینورتر سوال می شود نوع کاربری اینورتر است که آیا نیاز به مقاومت ترمز درایو یا یونیت بریک وجود دارد؟

در مصارف آسانسوری زمانی که دستور توقف صادر می شود ، درایو بر فرض اینکه توقف صورت گرفته عملکرد خود را متوقف می نماید.

اما کابین آسانسور ممکن است بسته به بار تا چند متری حرکت داشته باشد و موتور را چرخشی خارج از نیاز انجام دهد که این جریان شبیه ژنراتور عمل نموده و ولتاژی بر روی ترمینال درایو وارد میکند که ممکن است به درایو آسیب برساند و در زمان فروش اینورتر حتما نیاز به یونیک بریک مورد بررسی قرار می گیرد.

  • اینورتر پمپ و فن

با توجه به کاربری بالا در مصارف پمپ و فن و تهویه مطبوع فروش اینورتر در برندهای متعدد و مدل های زیادی در دسترس می باشد.

اما نکته قابل تامل تعداد پمپ ها و نوع کاربری پمپ و فن می باشد که مصرف صرفا راه اندازی یک پمپ ساده است یا در بوستر پمپ استفاده می شود.

اینورتر دانفوس سری Aqua  توانایی راه اندازی تا ۵ پمپ بدون کارت آپشن را دارد که در زمان فروش اینورتر اگر تعداد پمپ ها بیش از یک تا ۵ پمپ باشد درایو آکوا معرفی می گردد و اما در موارد کمتر درایو های پمپ و فن اینوت گزینه ای مناسب می باشد.

  • کاربرد به عنوان افزایش ایمنی

در بسیاری موادر خریدار از فروشگاه پمپی تهیه می نماید که گلایه از سوختن بیش از اندازه آن گلایه دارد که ما فروش اینورتر را به همراه پمپ برای افزایش طول عمر سیستم معرفی می نماییم.

اینورتر از خشک کار کردن پمپ جلوگیری می نماید و مصرف را کاهش داده و طول عمر سیستم را نیز افزایش می دهد.

  • راه ندازی موتور سه فاز با برق تکفاز

با توجه به مصرف پایین، اصطحلاک کمتر و طول عمر بالاتر الکتروموتور سه فاز، کار فروش اینورتر توان اینورتر، در بسیاری موارد به جایگزینی الکتروموتور تکفاز، موتور سه فاز با اینورتر تکفاز به فاز معرفی می نمایند تا علاوه بر امکان راه اندازی توسط برق تکفاز، مزایای بیشتر نیز در کنار این آیتم معرفی شود.

تمامی موارد اشاره شده در فروش اینورتر صرفا برخی از مزایای بیش از حد اینورتر می باشد و بسیاری از کاربری های درایو در این مطلب معرفی نشده است.

فروشگاه توان فروش انواع اینورتر تکفاز و سه فاز در بند های معتبر ایرانی، چینی، کره ای و اروپایی برای کاربری های متنوع و متعدد در سبد محصولات خود دارد.

شماره تلفن واحد فروش توان اینورتر به شماره ۳۳۹۵۱۳۶۵ آماده ارائه خدمات مشاوره ای و ثبت سفارشات شما می باشد.